Nadruk

Wycena
Wycena
Torby papierowe z nadrukiem

W ofercie naszej firmy znajdują się dwie nowoczesne metody nadruku, które gwarantują estetyczny i trwały efekt. Wybór właściwej opcji uzależniony jest m.in. od wielkości nakładu, rodzaju torby papierowej, a także szczegółów motywu graficznego, który klient pragnie umieścić na torbach. Jedną z proponowanych przez nas metod jest nadruk sitograficzny, drugą – fleksograficzny.

 

torba z nadrukiem fleksograficznym

 

 

Metoda fleksograficzna jest wykorzystywana przy tych projektach, które wymagają szczególnej troski o szczegóły, np. przy grafikach z przejściami tonalnymi, grafikach o dużej powierzchni, a także w przypadku dużych nakładów. Nadruk ten pozwala na umieszczanie maksymalnie do 10 kolorów na torbie. Wykonuje się go maszynowo, a jedyny dodatkowy koszt to jednorazowa cena matrycy. Ilość minimalna zamówienia: 10 000 szt.

  • sposób nadruku: torby wykonywane maszynowo
  • ilości minimalne: około 10 000 szt.
  • dodatkowy koszt matrycy (ponoszony jednorazowo)

 

 

torba z nadrukiem sitograicznym

 

 

 

 

 

Metoda sitograficzna jest podstawowym sposobem wykonywania nadruków. Używa się jej w przypadku nakładów niskich, w nieskomplikowanych nadrukach od 1 do 5 kolorów. Maksymalna powierzchnia zadruku wynosi w tym przypadku 40%, a dodatkowym kosztem jest cena kliszy – to koszt ponoszony każdorazowo. Nadruk odbijany jest farbami Pantone C i U na gotowych torbach. Ilość minimalna zamówienia: 150-200 szt.

  • sposób nadruku: nadruk obijany na gotowej torbie, farbami Pantone C i U.
  • ilości minimalne: 150 -200 szt.
  • dodatkowy koszt kliszy (ponoszony każdorazowo)