Torba na wino papierowa 16x8x39 cm

torby na winoW tym miejscu mogą Państwo zamówić opakowania na wino z nadrukiem. Wykonujemy je zgodnie z indywidualnym projektem Klienta. Przesłane do nas logo lub rysunek nanosimy metodą sitograficzną. Umożliwia ona zadrukowanie około 40% powierzchni i użycie od 1 do 5 kolorów. Dlatego technika ta idealnie nadaje się do odwzorowania na opakowaniach prostych grafik. Warto dodać, że każda tego typu torba na wino ma wzmocnioną rączkę i dno.

Torby papierowe na wino – oferta

W ofercie dostępna jest szara lub biała wersja opakowania. Można je zamówić w minimalnej liczbie od 150 sztuk. Należy pamiętać o tym, że zlecenie jest traktowane jako pojedyncza seria. W przypadku ponownego zakupu koszt kliszy będzie naliczany ponownie. Dlatego jeśli planują Państwo  zakup np. 300 sztuk, to opłaca się je kupić jednorazowo. Warto wiedzieć, że w trakcie wyceny torby papierowej na wino z nadrukiem bierzemy pod uwagę różne zmienne np. liczbę kolorów oraz wielkość nakładu.

Zapraszamy do współpracy firmy, fundacje i sklepy internetowe. Gwarantujemy wysokiej jakości produkty w atrakcyjnych cenach!

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]