Torba papierowa 18x9x23 cm z uchwytem skręcanym

Prezentujemy szeroki wybór papierowych toreb, będących świetnym rozwiązaniem w wielu sklepach. To elegancki sposób na zapakowanie towaru i można go wykorzystać w drogerii, sklepie z biżuterią, akcesoriami do kąpieli, ekskluzywnymi winami, ale też w księgarni albo sprzedając produkty spożywcze. Da się je dostosować do wymagań oferowanych klientom produktów, przy pomocy dodatkowego wzmocnienia i rozszerzenia dnia. Dzięki temu wszystko, co do nich włożymy, będzie bezpieczne, a dodatkowo można z nich skorzystać jeszcze wiele razy.

Oferujemy także nadruk, za pomocą którego można umieścić na nich logo firmy. Zaawansowane techniki drukarskie pozwalają na dokładne odwzorowanie każdej grafiki, można więc pokusić się o skomplikowane wzory, lub postawić na modny minimalizm.

Torba papierowa jako znak świadomości ekologicznej

Nasza oferta obejmuje biodegradowalne przedmioty, które pokazują, że korzystająca z nich firma jest świadoma swojego wpływu na środowisko naturalne. Torba papierowa z nadrukiem logo to ekologiczne rozwiązanie, które cenią sobie także klienci.

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]