Torba papierowa 32x12x41 cm z uchwytem skręcanym

Chcesz zrezygnować z plastikowych jednorazówek i wciąż oferować swoim odbiorcom trwałe opakowania? Prezentujemy ekologiczną alternatywę dla reklamówek laminowanych! Torba papierowa 32x12x14 z nadrukiem logo to biodegradowalny produkt wielorazowego użytku, który nie tylko ładnie się prezentuje, ale także pokazuje, że oferująca go firma jest świadoma swojego wpływu na środowisko, co jest obecnie często cenione przez klientów. Takie opakowanie z uchwytem pomaga budować pozytywny obraz marki i zwiększyć jej rozpoznawalność.

Papierowe torby na różne produkty

Dostępne artykuły nadają się dla różnego rodzaju przedsiębiorstw. Z estetycznych opakowań z uchwytem tego rodzaju może skorzystać sklep z produktami spożywczymi, dobrym alkoholem, biżuterią, ale także księgarnia lub na przykład punkt papierniczy. Torbę papierową z nadrukiem 32x12x41 można dowolnie modyfikować, zmieniając jej kolor, a także przystosowując do cięższej zawartości, wzmacniając dno i ściany. Grafika wykonywana jest za pomocą techniki sitograficznej i fleksograficznej, nadających się odpowiednio do małej i dużej ilości zamówionych egzemplarzy. Samo odwzorowanie logo jest bardzo szczegółowe i można do niego dodać różnego rodzaju napisy. Całość prezentuje się doskonale, dzięki czemu przykuwa wzrok potencjalnych klientów i pozostaje w ich świadomości. Solidny uchwyt to ważny element projektu, ponieważ dzięki niemu produkt jest maksymalnie praktyczny i przydaje się na co dzień.

Zamów torbę papierową 32x12x41!

Personalizowana, duża torba papierowa z uchwytem 32x12x41 może być doskonałym uzupełnieniem materiałów promocyjnych. Jeśli będzie wytrzymała i pojemna, z pewnością zostanie ponownie wykorzystana. W ten sposób torebka stanie się częścią całkowicie darmowej kampanii reklamowej i pomoże budować świadomość marki. Co ważne, tego typu opakowania nie podlegają opłacie recyklingowej. Jeśli masz wątpliwości, czy papierowa torba o wymiarach 32x12x41 będzie odpowiednia w Twoim przypadku, skontaktuj się z nami, a chętnie Ci doradzimy!

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]