Torby z nadrukiem reklamą Twojej firmy

Szukasz praktycznych gadżetów do promocji swojej firmy? Postaw na papierowe torby z nadrukiem! Wyjaśniamy, jakie są ich zalety. Sprawdź, czym kierować się przy zamawianiu tego typu produktów i jakie metody druku wykorzystują najlepsi producenci opakowań reklamowych.

Torby z nadrukiem reklamą Twojej firmy

Papierowe torby z logo

Jeśli szukasz ekonomicznych sposobów na reklamę, papierowe torby z logo sprawdzą się idealnie. Przede wszystkim są bardzo praktyczne i pełnią określone funkcje. Można przechowywać w nich towary lub upominki dla klientów i partnerów biznesowych. Ten rodzaj opakowań ma również wiele innych zalet, takich jak:

  • niski koszt produkcji,

  • możliwość dopasowania do potrzeb określonej branży,

  • wysoka jakość nadrukowanej grafiki,

  • bezpośredni kontakt z konsumentem.

W środku mogą być przechowywane na przykład ciastka, drożdżówki, butelki alkoholu, upominkowe zestawy kosmetyków i firmowe próbki. Każdy klient, który zetknie się z opakowaniem, podświadomie zapamięta nazwę marki i będzie budować z nią swoje skojarzenia. Jednocześnie marketing odbywa się bardzo naturalnie, więc jest przychylnie odbierany przez konsumentów. Warto zadbać o dobrze przemyślany projekt i staranne dopracowanie grafiki.

Technologie druku

Współczesne metody druku dają bardzo wiele możliwości. Pozwalają precyzyjnie odwzorować grafikę na materiale i wyróżniają się dużą trwałością. Jak wybrać odpowiednią technologię? Sporo zależy od nakładu. Jeśli potrzebujesz niedużej partii produktów, która mieści się w zakresie do 200 sztuk, wybierz metodę sitograficzną. Do produkcji wykorzystywane są specjalistyczne klisze.

W przypadku dużego nakładu najlepszym rozwiązaniem jest metoda fleksograficzna. Minimalna ilość opakowań wynosi 10 000. Torby z nadrukiem dekorowane są maszynowo, przy użyciu farb szybkoschnących. Istnieje możliwość naniesienia grafiki na różnych powierzchniach – nie tylko gładkich, ale także chropowatych. Maszyny są w stanie przenieść nawet do 10 kolorów na jedną płaszczyznę.

Spersonalizowanie zamówienia

Chcesz wyróżnić się wśród konkurencji? Dobry producent toreb reklamowych oferuje wiele sposobów na spersonalizowanie produktów. Przy składaniu zamówienia możesz zdecydować o:

  • kolorze materiału,

  • rozmiarze opakowania,

  • rodzajach uchwytów i dna,

  • kształcie gadżetu.

Warto postawić na przykład na modele kolorowe, w barwie typowej dla identyfikacji wizualnej Twojej marki. W branży spożywczej często wykorzystuje się dno klockowe, które pozwala na bezpieczne i higieniczne przechowywanie towarów. Kształt uzależniony jest od potrzeb branży: inne opakowania pasują do podłużnej formy butelek, a inne do niewielkich kosmetyków. Cena produktów zależy od wybranych parametrów. Aby ją ustalić, wystarczy uzupełnić formularz wyceny.

Torby reklamowe od producenta

Już wiesz, jak zamawiać papierowe torby z nadrukiem logo. Wybierz nowoczesne technologie druku i skorzystaj z praktycznych gadżetów do reklamy swojej firmy. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami. Podpowiemy, czym różnią się określone modele opakowań i pomożemy dobrać odpowiednią metodę druku.

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 2 Średnia: 5]