Torba papierowa 33x16x38 cm z uchwytem skręcanym

Ta duża torba papierowa z nadrukiem logo idealnie będzie się nadawać na towary większych gabarytów lub pokaźne upominki dla gości czy klientów. Rozmiar 33x16x38 to dobry wybór dla księgarni, sklepów z wytrawnymi alkoholami albo ekskluzywnymi artykułami spożywczymi. Bardzo często opakowania z uchwytem tego typu wykorzystywane są podczas promocji, eventów i targów, gdzie w dobrym guście jest wręczenie nowo poznanemu kontrahentowi jakiegoś upominku. Aby elegancko się prezentował, taki gadżet dobrze jest włożyć do papierowej torby, na której jest nadrukowane logo Twojej firmy.

Torba papierowa 33x16x38 – trwała i pojemna

Nie wiesz, w jaki sposób zainteresować potencjalnych klientów swoją firmą? Musisz mieć na uwadze oczekiwania i potrzeby tych obecnych! Torba papierowa 33x16x38 cm z uchwytem pomoże Ci w osiągnięciu zamierzonego celu. W jaki sposób? Nasze produkty są wytrzymałe, a dzięki temu na pewno zostaną wykorzystane więcej niż jeden raz. Każda osoba, która doceni ich jakość, przyczyni się do budowania świadomości Twojej marki. Tym samym będzie wspierać działania marketingowe. Co najważniejsze, nasze torebki 33x16x38 z uchwytem są również ekologiczne. Nawet po zużyciu nie będą stanowiły zagrożenia dla środowiska naturalnego. Torba wykonana z papieru szybciej bowiem ulega rozkładowi, a Ty nie przyczyniasz się do zwiększenia ilości śmieci z jednorazowych tworzyw sztucznych. Dajesz się tym samym poznać jako odpowiedzialny przedsiębiorca.

Papierowe torby o różnych kolorach i właściwościach

Chcesz zamówić personalizowaną torbę papierową 33x16x38 cm z własnym nadrukiem? To dla nas żaden problem! Oferowane produkty można dowolnie modyfikować wedle potrzeb zamawiającego. Podczas składania zamówienia ustalany jest kolor, faktura, a także dodatkowe parametry, jak wzmacniane ściany oraz dno. Te eleganckie opakowania z uchwytem dostępne są w bardzo korzystnych cenach. W razie zainteresowania naszym asortymentem zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, gdzie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]