Torby reklamowe z nadrukiem

Zależy Ci na solidnych i estetycznych materiałach promocyjnych, które jednocześnie będą przystępne cenowo? Zdecyduj się na papierowe torebki reklamowe z nadrukiem! To proste i praktyczne rozwiązanie spodoba się Twoim klientom ze względu na możliwość ponownego wykorzystania. Co ważne, takie opakowania to świetna opcja dla działalności z każdej branży. Torby z papieru wybierzesz u nas w dowolnym rozmiarze i kolorze. Jako producent dysponujący nowoczesnym wyposażeniem, możemy zrealizować każde zamówienie. Zapraszamy do skorzystania z oferty DomaPak!

Wycena
Wycena toreb papierowych

Ekologiczne opakowania reklamowe w naszej ofercie

W dzisiejszych czasach działania proekologiczne powinny być wpisane w politykę każdej firmy. Konsumenci zdecydowanie chętniej korzystają z usług przedsiębiorstw, które mają na względzie dobro planety. Jeśli więc szukasz przyjaznych środowisku opakowań, które zaproponujesz swoim klientom, wybierz nasz asortyment. Do Twojej dyspozycji są papierowe torby reklamowe w uniwersalnej wersji białej i szarej. Chcesz, by na torebce z nadrukiem znalazły się kolory z Twojej identyfikacji wizualnej? Również nie stanowi to dla nas problemu. Jako producent oferujemy artykuły w różnych rozmiarach, z uchwytem płaskim, skręcanym oraz bez rączki.

Papierowe torby reklamowe to świetny pomysł na promocję firmy

Wybierasz się na targi branżowe, a może masz okazję zaprezentować swoją markę na innym dużym evencie? Koniecznie zaopatrz się w dobrej jakości materiały promocyjne, a w tym również estetyczne torby na dobre gadżety czy upominki dla potencjalnych klientów lub kontrahentów. Papierowe torebki z nadrukiem wykorzystasz jednak nie tylko na wydarzeniach. Opakowania reklamowe to rozwiązanie, które warto wdrożyć też na stałe jako niezbędne wyposażenie każdego punktu sprzedażowego.

Dlaczego warto skorzystać z oferty producenta DomaPak?

W DomaPak dbamy o to, by do naszych klientów trafiały wyłącznie realizacje najwyższej jakości, a współpraca przebiegała profesjonalnie. W jaki sposób? Oferujemy sprawną i kompleksową obsługę. Wykorzystujemy techniki, które pozwalają uzyskać na torebkach papierowych estetyczny i trwały nadruk. Proponujemy wytrzymałe opakowania reklamowe, bo sami rozumiemy, jak ważne jest zadowolenie konsumentów. Co więcej, wiemy, że kluczowa jest ochrona planety, dlatego stosowane przez nas pigmenty są nieinwazyjne dla środowiska.

Torby reklamowe – jaka metoda nadruku będzie najlepsza?

W tej kwestii najlepiej doradzić się bezpośrednio u producenta. Wybór techniki nadruku zależy bowiem od takich czynników, jak wielkość zamówienia, rodzaj reklamowej torby papierowej oraz stopnia skomplikowania graficznej kompozycji, która ma zostać naniesiona na opakowanie.

Metoda fleksograficzna jest odpowiednia do szczegółowych projektów, które wykorzystują maksymalnie 10 kolorów. Gwarantuje ona świetny efekt – pozwala uzyskać estetyczne przejścia tonalne, a także wyraźną grafikę nawet na dużej powierzchni. Stosuje się ją przy dużych nakładach powyżej 10 000 sztuk opakowań, ponieważ wtedy jest bardziej korzystna. Związana jest bowiem z dodatkowym kosztem matrycy, który ponosi się jednorazowo.

Technika sitograficzna jest z kolei dedykowana nieskomplikowanym nadrukom w maksymalnie 5 kolorach. Przy tej metodzie największa możliwa powierzchnia zadruku papierowej torebki reklamowej wynosi 40%. Stosowana jest ona przy realizacji mniejszych zamówień, nawet tych w nakładzie 150-200 sztuk. W tym przypadku dodatkowy koszt to zakup kliszy ponoszony każdorazowo.

Metoda fleksograficzna vs metoda sitograficzna – czym się różnią?

torba z nadrukiem fleksograficznym

Jakie są zalety metody fleksograficznej? Jest ona wykorzystywana przy tych projektach, które wymagają szczególnej troski o szczegóły, np. przy grafikach z przejściami tonalnymi, grafikach o dużej powierzchni, a także w przypadku dużych nakładów. Ta metoda druku pozwala na umieszczanie maksymalnie do 10 kolorów na wyrobie. Wykonuje się go maszynowo, a jedyny dodatkowy koszt to jednorazowa cena matrycy. Ilość minimalna zamówienia: 10 000 szt.

 • sposób nadruku: torby wykonywane maszynowo
 • ilości minimalne: około 10 000 szt.
 • dodatkowy koszt matrycy (ponoszony jednorazowo)

Jeżeli chodzi o torby reklamowe papierowe z własnym nadrukiem to, metoda fleksograficzna cieszy się bardzo dużą popularnością. Ogromną zaletą tej technologii jest przede wszystkim to, że ma ona uniwersalne zastosowanie, ponieważ pozwala na wykonanie zadruku na wielu nawierzchniach. Wykorzystanie elastycznych form polimerowych powoduje, że farba jest dokładnie przenoszona nawet na nawierzchnie chropowate. Jakość druku wspomagają także specjalne farby szybkoschnące, dzięki którym logo lub napis na torbie reklamowej prezentuj się niezwykle estetycznie.

Za pomocą fleksografii można przygotować różnego rodzaju materiały. Najczęściej jest ona używana przy druku opakowań, reklamówek, etykiet i można zadrukować nią odzież, a także flagi. Warto jednak pamiętać o tym, że opisywane rozwiązanie staje się ekonomiczne dopiero przy większych nakładach. Do współpracy zapraszamy klientów z Krakowa oraz Katowic, ale nie tylko. Jesteśmy pewni, że nasze papierowe torby reklamowe z  własnym nadrukiem spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców!

torba z nadrukiem sitograicznym

Metoda sitograficzna jest podstawowym sposobem wykonywania nadruków. Używa się jej w przypadku nakładów niskich, w nieskomplikowanych nadrukach od 1 do 5 kolorów. Maksymalna powierzchnia zadruku wynosi w tym przypadku 40%, a dodatkowym kosztem jest cena kliszy – to koszt ponoszony każdorazowo. Nadruk odbijany jest farbami Pantone C i U na gotowych torbach. Ilość minimalna zamówienia: 150-200 szt.

 • sposób nadruku: nadruk obijany na gotowej torbie, farbami Pantone C i U.
 • ilości minimalne: 150 -200 szt.
 • dodatkowy koszt kliszy (ponoszony każdorazowo)

Metoda sitograficzna została opracowana przede wszystkim z myślą o osobach, które na papierowych torbach reklamowych chcą umieścić atrakcyjne logo lub chwytliwy napis – bez konieczności przejmowania się wysokimi kosztami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do składania zamówień! Jako producent gwarantujemy, że torebki reklamowe powstałe przy wykorzystaniu technologii sitograficznej będą trwałe i świetnie sprawdzą się jako forma promocji.

Torby papierowe z nadrukiem – sprzedaż detaliczna

Estetyczna i solidna papierowa torba reklamowa z własnym nadrukiem ma szerokie zastosowanie w handlu detalicznym. Wielu klientów sklepów ze zróżnicowanym asortymentem robi zakupy spontanicznie, więc często nie ma pod ręką swojej torebki do zapakowania opłaconych towarów. Zamiast wręczać kupującym jednorazowe, plastikowe siatki, lepiej zainwestować w worki z ekologicznych materiałów, które oferujemy w DomaPak. W asortymencie mamy wyroby, które świetnie sprawdzą się w sektorze sprzedaży takich produktów, jak m.in.:

 • spożywczych,
 • kosmetycznych,
 • odzieżowych,
 • alkoholi,
 • mniejszej elektroniki.

Ekologiczna torebka papierowa z nadrukiem jest świetną opcją dla niewielkiego biznesu! Opakowanie z grafiką z własnym logo marki to dobry sposób na oswojenie kupujących z jej identyfikacją wizualną. Taka inwestycja, zwłaszcza przy niższych nakładach nie kosztuje zbyt wiele, a jest świetnym narzędziem promocji przedsiębiorstwa. Podnosi bowiem jego prestiż w oczach stałych i potencjalnych klientów. Nasze torby są do tego przyjazne środowisku i w przeciwieństwie do wszechobecnego plastiku rozkładają się bardzo szybko. Dodatkowo także wszystkie pigmenty, które stosujemy, są nieinwazyjne dla planety.

Gastronomia – Torebki papierowe z nadrukiem

Do skorzystania z oferty DomaPak zapraszamy przedstawicieli sektora gastronomii. Reklamowa torebka papierowa z nadrukiem to świetna propozycja dla firm cateringowych, które zajmują się sprzedażą gotowych jadłospisów dla swoich klientów. Pyszne i zdrowe dania zapakowane do ekologicznego worka z logo firmy z pewnością zrobią lepsze wrażenie na zamawiających niż te wysłane do nich w cienkich, plastikowych siatkach. Nadruk na torbach papierowych można dostosować do własnych potrzeb. Realizujemy również bardziej skomplikowane grafiki z 10. kolorami (metoda fleksograficzna).

Sprzedaż dań z opcją dowozu lub osobistego odbioru to bardzo dobry sposób na zwiększenie obrotów restauracji, przy jednoczesnej oszczędności miejsca przy stolikach w punkcie stacjonarnym. Lokale gastronomiczne mające taką opcję w ofercie powinny zainwestować w estetyczne, ekologiczne opakowania do wydawania zamówionych potraw. Torebki papierowe i torby reklamowe z własnym nadrukiem od DomaPak to najlepsze rozwiązanie, jeśli klientom zależy na znakomitym stosunku jakości do ceny wybranego produktu. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia o dowolnych, większych nakładach, dostosowując termin ukończenia pracy do wygody zamawiającego i jego indywidualnych potrzeb.

Zamów estetyczne torebki reklamowe i przyciągnij uwagę konsumentów!

Przygotuj się odpowiednio na targi branżowe, szkolenie lub inne wydarzenie, bądź też zadbaj o profesjonalną promocję swojej marki na co dzień. W DomaPak zamówisz torby reklamowe z nadrukiem, które świetnie sprawdzą się zarówno do pakowania zakupów klientów, jak i upominków dla uczestników eventu lub kontrahentów. Papierowe opakowania z logo Twojej firmy będą prezentowały się doskonale, przyciągając uwagę potencjalnych konsumentów. Jeśli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego rozwiązania, służymy profesjonalnym doradztwem! Zachęcamy do kontaktu!

Skorzystaj z najlepszej oferty torb papierowych z nadrukiem !

Zapewniamy, że torba papierowa z nadrukiem to praktyczny i ekonomiczny nośnik informacji reklamowej. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, a dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gwarantujemy zarówno atrakcyjne ceny, jak i bardzo sprawną realizację. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Krakowa oraz Katowic, ale zajmujemy się także sprzedażą wysyłkową, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć torebki pod dowolny adres. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy ofertę kompleksową, która swoim zakresem obejmuje m.in. szeroko zakrojone doradztwo techniczne. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się szczegółowo z ofertą firmy Doma Pak z siedzibą w Mysłowicach.

Torba reklamowa z nadrukiem – Podobne wyszukiwania:

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 2 Średnia: 5]