Torby reklamowe z nadrukiem

Wszystkim klientom, bez względu na branżę, proponujemy reklamowe torby papierowe z własnym nadrukiem. DomaPak to producent o ogromnej wiedzy i doświadczeniu w tworzeniu worków wykonanych z ekologicznych materiałów, zwłaszcza papieru. Zapewniamy przyjazną dla środowiska alternatywę dla plastikowych opakowań, po którą chętnie sięgają nie tylko firmy działające w sektorze ekologicznym. Oferujemy wiele możliwości modyfikacji zamówienia, przez co końcowy produkt będzie idealnie dostosowany do indywidualnych potrzeb.

Wycena
Wycena

Torby reklamowe z nadrukiem – dwie nowoczesne metody nadruku

Jako doświadczony producent opakowań papierowych oferujemy możliwość wykonania nadruku dwiema metodami, które gwarantują estetyczny i trwały efekt. Wybór właściwej opcji uzależniony jest m.in. od wielkości nakładu, rodzaju torebki papierowej, a także szczegółów motywu graficznego, który klient pragnie umieścić na wybranych opakowaniach. Jedną z proponowanych przez nas metod jest nadruk sitograficzny, drugą – fleksograficzny. Obie metody gwarantują bardzo dobre efekty estetyczne i sprawiają, że torby reklamowe stają się praktycznym i jednocześnie oryginalnym nośnikiem informacji. Z opcji tej zdecydowanie najczęściej korzystają właściciele firm, którym w pierwszej kolejności zależy na tym, aby podjęte działania marketingowe były jak najbardziej skuteczne i trafiały do szerokiej grupy odbiorców.

 

Jako producent toreb reklamowych doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, aby oferta była kompleksowa, a ponadto dopasowana do oczekiwań wielu klientów. Papierowe opakowania z własnym nadrukiem to świetna propozycja dla osób, które szukają rozwiązania ekonomicznego i ekologicznego. Serdecznie zachęcamy zatem do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w razie pojawienia się pytań lub wątpliwości – do kontaktu. Swoje usługi kierujemy do mieszkańców Krakowa i Katowic, ale jesteśmy w stanie dostarczyć zamówienia także w dowolne miejsce na terenie kraju. Poniżej znajdują się informacje, które skrótowo opisują największe zalety poszczególnych metod druku.

Metoda fleksograficzna vs metoda sitograficzna – czym się różnią?

 

torba z nadrukiem fleksograficznym

 

Jakie są zalety metody fleksograficznej? Jest ona wykorzystywana przy tych projektach, które wymagają szczególnej troski o szczegóły, np. przy grafikach z przejściami tonalnymi, grafikach o dużej powierzchni, a także w przypadku dużych nakładów. Ta metoda druku pozwala na umieszczanie maksymalnie do 10 kolorów na wyrobie. Wykonuje się go maszynowo, a jedyny dodatkowy koszt to jednorazowa cena matrycy. Ilość minimalna zamówienia: 10 000 szt.

 • sposób nadruku: torby wykonywane maszynowo
 • ilości minimalne: około 10 000 szt.
 • dodatkowy koszt matrycy (ponoszony jednorazowo)

Jeżeli chodzi o torby reklamowe papierowe z własnym nadrukiem to, metoda fleksograficzna cieszy się bardzo dużą popularnością. Ogromną zaletą tej technologii jest przede wszystkim to, że ma ona uniwersalne zastosowanie, ponieważ pozwala na wykonanie zadruku na wielu nawierzchniach. Wykorzystanie elastycznych form polimerowych powoduje, że farba jest dokładnie przenoszona nawet na nawierzchnie chropowate. Jakość druku wspomagają także specjalne farby szybkoschnące, dzięki którym logo lub napis na torbie reklamowej prezentuj się niezwykle estetycznie.

Za pomocą fleksografii można przygotować różnego rodzaju materiały. Najczęściej jest ona używana przy druku opakowań, reklamówek, etykiet i można zadrukować nią odzież, a także flagi. Warto jednak pamiętać o tym, że opisywane rozwiązanie staje się ekonomiczne dopiero przy większych nakładach. Do współpracy zapraszamy klientów z Krakowa oraz Katowic, ale nie tylko. Jesteśmy pewni, że nasze papierowe torby reklamowe z  własnym nadrukiem spełnią oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców!

torba z nadrukiem sitograicznym

 

 

 

Metoda sitograficzna jest podstawowym sposobem wykonywania nadruków. Używa się jej w przypadku nakładów niskich, w nieskomplikowanych nadrukach od 1 do 5 kolorów. Maksymalna powierzchnia zadruku wynosi w tym przypadku 40%, a dodatkowym kosztem jest cena kliszy – to koszt ponoszony każdorazowo. Nadruk odbijany jest farbami Pantone C i U na gotowych torbach. Ilość minimalna zamówienia: 150-200 szt.

 • sposób nadruku: nadruk obijany na gotowej torbie, farbami Pantone C i U.
 • ilości minimalne: 150 -200 szt.
 • dodatkowy koszt kliszy (ponoszony każdorazowo)

Metoda sitograficzna została opracowana przede wszystkim z myślą o osobach, które na papierowych torbach reklamowych chcą umieścić atrakcyjne logo lub chwytliwy napis – bez konieczności przejmowania się wysokimi kosztami. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty oraz do składania zamówień! Jako producent gwarantujemy, że torebki reklamowe powstałe przy wykorzystaniu technologii sitograficznej będą trwałe i świetnie sprawdzą się jako forma promocji.

Torby papierowe z nadrukiem – sprzedaż detaliczna

Estetyczna i solidna papierowa torba reklamowa z własnym nadrukiem ma szerokie zastosowanie w handlu detalicznym. Wielu klientów sklepów ze zróżnicowanym asortymentem robi zakupy spontanicznie, więc często nie ma pod ręką swojej torebki do zapakowania opłaconych towarów. Zamiast wręczać kupującym jednorazowe, plastikowe siatki, lepiej zainwestować w worki z ekologicznych materiałów, które oferujemy w DomaPak. W asortymencie mamy wyroby, które świetnie sprawdzą się w sektorze sprzedaży takich produktów, jak m.in.:

 • spożywczych,
 • kosmetycznych,
 • odzieżowych,
 • alkoholi,
 • mniejszej elektroniki.

Ekologiczna torebka papierowa z nadrukiem jest świetną opcją dla niewielkiego biznesu! Opakowanie z grafiką z własnym logo marki to dobry sposób na oswojenie kupujących z jej identyfikacją wizualną. Taka inwestycja, zwłaszcza przy niższych nakładach nie kosztuje zbyt wiele, a jest świetnym narzędziem promocji przedsiębiorstwa. Podnosi bowiem jego prestiż w oczach stałych i potencjalnych klientów. Nasze torby są do tego przyjazne środowisku i w przeciwieństwie do wszechobecnego plastiku rozkładają się bardzo szybko. Dodatkowo także wszystkie pigmenty, które stosujemy, są nieinwazyjne dla planety.

Gastronomia – Torebki papierowe z nadrukiem

Do skorzystania z oferty DomaPak zapraszamy przedstawicieli sektora gastronomii. Reklamowa torebka papierowa z nadrukiem to świetna propozycja dla firm cateringowych, które zajmują się sprzedażą gotowych jadłospisów dla swoich klientów. Pyszne i zdrowe dania zapakowane do ekologicznego worka z logo firmy z pewnością zrobią lepsze wrażenie na zamawiających niż te wysłane do nich w cienkich, plastikowych siatkach. Nadruk na torbach papierowych można dostosować do własnych potrzeb. Realizujemy również bardziej skomplikowane grafiki z 10. kolorami (metoda fleksograficzna).

Sprzedaż dań z opcją dowozu lub osobistego odbioru to bardzo dobry sposób na zwiększenie obrotów restauracji, przy jednoczesnej oszczędności miejsca przy stolikach w punkcie stacjonarnym. Lokale gastronomiczne mające taką opcję w ofercie powinny zainwestować w estetyczne, ekologiczne opakowania do wydawania zamówionych potraw. Torebki papierowe i torby reklamowe z własnym nadrukiem od DomaPak to najlepsze rozwiązanie, jeśli klientom zależy na znakomitym stosunku jakości do ceny wybranego produktu. Jesteśmy w stanie zrealizować zlecenia o dowolnych, większych nakładach, dostosowując termin ukończenia pracy do wygody zamawiającego i jego indywidualnych potrzeb.

Skorzystaj z najlepszej oferty torb papierowych z nadrukiem !

Zapewniamy, że torba papierowa z nadrukiem to praktyczny i ekonomiczny nośnik informacji reklamowej. Do każdego powierzonego nam zlecenia podchodzimy indywidualnie, a dzięki nowoczesnemu wyposażeniu gwarantujemy zarówno atrakcyjne ceny, jak i bardzo sprawną realizację. Nasze usługi świadczymy głównie na terenie Krakowa oraz Katowic, ale zajmujemy się także sprzedażą wysyłkową, dlatego jesteśmy w stanie dostarczyć torebki pod dowolny adres. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, przygotowaliśmy ofertę kompleksową, która swoim zakresem obejmuje m.in. szeroko zakrojone doradztwo techniczne. Zapraszamy już dzisiaj do zapoznania się szczegółowo z ofertą firmy Doma Pak z siedzibą w Mysłowicach.

Torba reklamowa z nadrukiem – Podobne wyszukiwania:

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]