Torba papierowa 31x12x41 cm z uchwytem skręcanym

Te duże torby świetnie nadają się do produktów o większych gabarytach. Mogą to być butelki z winem, artykuły spożywcze, albo książki. Torba papierowa z nadrukiem logo wykonana jest z wytrzymałych materiałów, dzięki czemu masz pewność, że nie porwie się, gdy włoży się do niej coś ciężkiego. Podczas składania zamówienia w naszym sklepie możesz wybrać wariant ze wzmacnianym i poszerzanym dnem, który jeszcze bardziej ustabilizuje całą konstrukcję. Oprócz tego jest opcja dowolnego dostosowania innych parametrów, takich jak kolor, uchwyt czy grafika.

Samo logo umieszczamy na materiale za pomocą sitografii lub fleksografii, a wybór techniki zależy od wielkości złożonego zamówienie. Obie metody nadruku pozwalają na wierne odwzorowanie przesłanego nam wzoru.

Papierowe torby – ekologiczne rozwiązanie

To modne rozwiązanie jest bardzo przyjazne środowisku. Papierowa torba to w przeciwieństwie do folii materiał wysoce biodegradowalny, łatwo można go poddać też recyklingowi. Pakowanie produktów tego rodzaju pokazuje klientom, że używająca go firma jest świadoma swojego wpływu na stan naszej planety.

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 0 Średnia: 0]