Torba papierowa 32x14x42 cm z uchwytem skręcanym

Przedstawiamy ofertę obejmującą torby papierowe z nadrukiem logo i praktycznym uchwytem, które stanowić będą świetną alternatywę opakowań z laminatem. Opakowania 32x14x42 cm można dowolnie modyfikować, wybierając to, czy mają mieć grafikę, w jakim powinny być kolorze, oraz jaka dokładnie struktura będzie odpowiednia. Ten ostatni aspekt jest szczególnie ważny w przypadku, gdy będą przeznaczone do produktów w rodzaju butelek z alkoholem lub wyrobów spożywczych. W takich sytuacjach dno można wzmocnić w specjalny sposób, aby produkt zachowywał estetyczną formę. W DomaPak stworzymy torby papierowe 32x14x42 cm idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub za pomocą dostępnego na stronie formularza, a z chęcią przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę!

Stwórz pozytywny wizerunek firmy za pomocą papierowej torby

Szukasz solidnej torebki z uchwytem na sprzedawane towary? Jeśli klienci robią w Twoim sklepie większe zakupy, sprawdzi się u Ciebie opakowanie w rozmiarze 32x14x42 cm. Oprócz spełniania swojej podstawowej funkcji taka elegancka, duża torba papierowa z nadrukiem logo stanowi także w pewien sposób wizytówkę firmy. Jest nie tylko eleganckim opakowaniem towaru, ale świadczy również o świadomym podejściu do ochrony środowiska. Co więcej, całkowicie biodegradowalny materiał to modne rozwiązanie, stosowane przez współczesne korporacje, chcące poprawić wizerunek i rozpoznawalność marki. Proekologiczne nastawienie jest utożsamiane z nowoczesnością i elegancją.

Jakie są torby papierowe od DomaPak?

Nasz nowoczesny i stale ulepszany park maszynowy umożliwia nam wytwarzanie produktów pod indywidualne zamówienie klienta – z logo lub innym personalizowanym nadrukiem. Dzięki temu każda nasza duża torba papierowa 32x14x42 z uchwytem może stanowić element budowania świadomości marki. Opakowania od DomaPak są trwałe i estetyczne, więc wywołują jedynie pozytywne skojarzenia. Dodatkowo, część naszych torebek wytwarzana jest z papieru z recyklingu – korzystając z oferty, możesz razem z nami wspierać ideę less waste! Zapraszamy do składania zamówień!

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]