Torba papierowa 22x11x25 cm z uchwytem skręcanym

Jeśli szukasz eleganckiego sposobu na pakowanie towarów lub prezentów dla klientów, skorzystaj z oferowanych u nas papierowych toreb z uchwytem o wymiarach 22x11x25. To doskonała alternatywa dla wersji laminowanej. Te wielofunkcyjne produkty są także dobrym sposobem na reklamę. Wyeksponowane nadrukiem logo przyciąga uwagę, pomagając zwiększyć rozpoznawalność marki. Co ważne, opakowania od DomaPak są ekologiczne – do ich produkcji wykorzystujemy często papier pochodzący z recyklingu. W przeciwieństwie do reklamówek plastikowych, są one zwolnione z opłaty recyklingowej.

Zalety torby papierowej z nadrukiem

Dostępne u nas opakowania z uchwytem o wymiarach 22x11x25 cm są wykonane z wytrzymałych materiałów, co umożliwia ich wielokrotne użytkowanie. Odpowiednia torba papierowa z nadrukiem logo nie rozerwie się nawet przy dużym obciążeniu na przykład produktami spożywczymi albo butelkami wina. Dzieje się tak ze względu na jej właściwości – składając zamówienie, możesz wybrać wersję przygotowaną specjalnie pod takie towary, z rozszerzanym i wzmacnianym dnem. Kolejną przewagą, jaką torba papierowa 22x11x25 z uchwytem ma nad foliowym odpowiednikiem, jest estetyka. Prosty design z grafiką przedsiębiorstwa to modne rozwiązanie, świadczące także o ekologicznej świadomości, co staje się coraz ważniejszym aspektem w ocenie klientów.

Torba papierowa 22x11x25 – dobry wybór dla Twojej firmy

Jeśli oczekujesz korzystnych cenowo rozwiązań o wysokiej trwałości oraz potencjale marketingowym, współpraca z nami na pewno okaże się dla Ciebie atrakcyjna. Średnia torba papierowa 22x11x25 cm z uchwytem w wybranym kolorze, o preferowanej fakturze, a także z nadrukiem w postaci indywidualnego projektu to doskonały sposób nie tylko na promocję marki, ale przede wszystkim zrobienie dobrego wrażenia na klientach. Estetyczne opakowania są przez nich lepiej postrzegane i mają swoją rolę w budowaniu renomy. Interesują Cię solidnie wykonane, wytrzymałe torebki na upominki lub towary? Zamów je w DomaPak i bądź eko!

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]