Torby papierowe z logo, torebki z logo firmy

Dla klientów biznesowych i indywidualnych przygotowujemy torby papierowe z logo firmy lub dowolnym innym nadrukiem. Jesteśmy doświadczonym producentem opakowań ekologicznych, który wykorzystuje na co dzień nowoczesne metody wytwórcze i druku. Zajmujemy się realizacją zleceń na życzenie przedstawicieli branży handlu detalicznego, zwłaszcza spożywczej, kosmetycznej czy eko. Nasze worki to znakomita alternatywa dla plastikowych reklamówek, które są szkodliwe dla środowiska naturalnego.

W DomaPak torebki papierowe z logo firmy dostępne są w sprzedaży już od 150 sztuk! W niskich nakładach oferujemy wykonywanie nadruków na opakowaniach metodą sitograficzną. Jest to innowacyjna technika, która sprawdzi się w przypadku nanoszenia grafik o mniejszej liczbie detali. Z powodzeniem można wykorzystać ją do drukowania identyfikacji wizualnej marek, które przeważnie są minimalistyczne i pozbawione zbędnych ozdobników.

Papierowe torby z logo firmy

Na co dzień realizujemy zamówienia na zlecenie klientów biznesowych zainteresowanych większymi nakładami opakowań. Papierowe torby z logo firmy w ilości od 10 tysięcy sztuk ozdabiamy grafikami nanoszonymi metodą fleksograficzną. Jest to znakomita forma druku, która umożliwia uchwycenie detali i przejść tonalnych. Pozwala ona wykorzystać na opakowaniu do 10 różnych kolorów. Takie worki wykonywane są i ozdobione maszynowo, a koszt ich produkcji obejmuje też matrycę przygotowywaną specjalnie dla klienta.

Każda, wyprodukowana przez nas torba z logo firmy lub bez wykonana jest z ekologicznego tworzywa papierowego, które krótko się rozkłada. Z tego względu z produktów DomaPak chętnie korzystają przedstawiciele branży eko, którzy poszukują solidnych i bezpiecznych dla środowiska worków do pakowania towarów swoich klientów. Ze względu na dużą trwałość nasze opakowania nadają się do ponownego użytku i można zabrać je ze sobą na zakupy spożywcze czy wykorzystać do innych celów np. segregacji śmieci.

Torba papierowa z logo – producent

W naszej ofercie torba papierowa z logo firmy jest dostępna w różnych rozmiarach i fasonach. Sprzedajemy opakowania gładkie lub z nadrukami kolorowymi, które mają wysokie walory estetyczne. Każdy wariant znajdzie zastosowanie w handlu detalicznym, zarówno stacjonarnym, jak i internetowym. Towary zapakowane w worki z identyfikacją wizualną sklepu to dla marki świetny sposób na reklamę. W końcu torebki nie trafiają od razu do śmieci, większość osób wykorzystuje je ponownie, np. idąc na zakupy. Dzięki temu logo firmy jest widoczne dla kolejnych osób, które mogą być zainteresowane jej ofertą.

Nasze papierowe torby polecamy też na potrzeby przedstawicieli branży gastronomicznej. Jako producent o wieloletnim doświadczeniu w branży mamy na swoim koncie liczne realizacje na zlecenie właścicieli restauracji, barów czy małej gastronomii, oferujących sprzedaż jedzenia na wynos. To też świetna propozycja dla firm cateringowych, cieszących się obecnie dużą popularnością w Polsce. W naszych torebkach z logo smaczne posiłki wydawane codziennie klientom będą prezentować się jeszcze ciekawiej.

Torba papierowa z logo – jak zamówić?

Realizacja zamówienia u nas przebiega w kilku etapach. Na początku prosimy o wysłanie zapytania ofertowego, w którym zostaną uwzględnione poszczególne parametry toreb papierowych z logo firmy, jakie mają być wykonane. Następnie doradca klienta z DomaPak skontaktuje się ze zleceniodawcą w celu określenia szczegółowych parametrów technicznych produktu końcowego. Zdajemy sobie sprawę, że zagadnienia związane z metodami nadruku czy rodzajem papieru mogą być niezrozumiałe dla laików, dlatego zapewniamy fachowe doradztwo na każdym etapie współpracy.

Termin realizacji zamówienia na papierowe torby z logo firmy jest uzależniony od nakładu, stopnia skomplikowania zlecenia i innych, indywidualnych zmiennych. Jednak naszą markę zawsze wyróżnia terminowość, dlatego na początku współpracy z klientem podajemy realistyczną datę ukończenia projektu. Produkujemy worki z nadrukami w nakładach już od 150 sztuk, dlatego oferta skierowana jest również do mniejszych przedsiębiorstw i osób prywatnych.

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]