Torba papierowa 26x14x30 cm z uchwytem skręcanym

Zapraszamy do skorzystania z oferty obejmującej ekologiczne papierowe torby z uchwytem w rozmiarze 26x14x30na których można nadrukować logo. Składając zamówienie, możesz dowolnie dopasować ich kolor, wybrać pożądane wymiary, a także dodać wzmocnienia dnia i ścian w przypadku, gdy będą przeznaczone do cięższych przedmiotów. Dysponujemy dobrze wyposażonym parkiem maszynowym, więc jesteśmy w stanie wyprodukować dla Ciebie opakowanie nie tylko dobrze spełniające swoją funkcję, ale i w pełni odpowiadające Twoim preferencjom estetycznym oraz identyfikacji wizualnej zarządzanej przez Ciebie marki!

Dyskretna kampania reklamowa za pomocą papierowej torby

Wydając klientom towar, warto zwrócić uwagę na to, w co jest zapakowany. Stylowa papierowa torba z nadrukiem logo przyciąga spojrzenia i wygląda schludnie. Prosty design wywołuje wrażenie modnej, minimalistycznej nowoczesności. Oprócz walorów estetycznych torba papierowa 26x14x30 z uchwytem ma też zalety marketingowe. Bez względu na to, czy używasz naszych produktów do rozdawania prezentów na targach i spotkaniach, czy w sprzedaży bezpośredniej, umieszczona na nich grafika zwraca uwagę kupującego. Te biodegradowalne opakowania 26x14x30 cm są też wielorazowego użytku, istnieje więc szansa, że obdarowana osoba przyczyni się do zwiększenia rozpoznawalności marki w przyszłości.

Wybierz torby papierowe 26x14x30 od DomaPak!

W DomaPak mamy dla Ciebie mnóstwo propozycji produktów z papieru, które doskonale sprawdzają się jako torebki dla działalności z różnych branż. Jeśli szukasz opakowania z możliwością umieszczenia na nim własnego nadruku, średnia torba papierowa z uchwytem 26x14x30 będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Jest pojemna, wytrzymała, estetycznie wykonana i na Twoje życzenie – ozdobiona na przykład logo firmy. To opcja ekologiczna, dlatego może posłużyć Ci także do sygnalizowania odpowiedzialnej społecznie postawy. Chcesz nawiązać z nami współpracę? My jesteśmy gotowi do działania. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami!

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 2 Średnia: 5]