Torba papierowa 22x10x30 cm z uchwytem skręcanym

Szukasz producenta wysokiej jakości opakowań z uchwytem dla sklepów lub innych firm? Oferujemy elegancką torbę papierową 22x10x30 z nadrukiem, na której można umieścić logo firmy, hasło reklamowe lub slogan. Tego typu torebki dekorujemy, używając sitodruku lub fleksografii, zależnie od ilości i rodzaju zamówienia. To ekologiczne rozwiązanie, pomagające chronić środowisko naturalne, tym samym kreując pozytywny wizerunek marki w oczach klientów zainteresowanych ekologią. Zdecydowanie warto złożyć na nie zamówienie – zakup hurtowy jest niezwykle atrakcyjny cenowo!

Papierowa torba z uchwytem – dlaczego warto?

Przedstawiony produkt o wymiarach 22x10x30 cm wykonano z wytrzymałego papieru dobrej jakości. Jego trwałość pozwala na użytkowanie w wielu branżach, takich jak spożywcza, odzieżowa, księgarska czy winiarska. Skręcany uchwyt jest mocny, a dzięki niemu torebka staje się bardzo praktyczna. Elegancko zapakowany w nią przedmiot ładnie się prezentuje i wywiera na odbiorcy dobre wrażenie. Fakt, że większość naszych toreb wytwarzamy z papieru pochodzącego z recyklingu, dodatkowo przemawia na ich korzyść. Oferując je klientom, można zasygnalizować świadomą społecznie postawę. Średnia torba papierowa z uchwytem o wymiarach 22x10x30 cm będzie zatem świetnym rozwiązaniem dla firm, które chcą popularyzować proekologiczne produkty wśród swoich odbiorców.

Dostosuj torbę papierową do swoich potrzeb

Wiele parametrów tych artykułów może zostać dostosowanych do Twoich potrzeb. Prezentowana torba papierowa z nadrukiem logo i uchwytem jest dostępna w różnych kolorach oraz kształtach. Dno można przygotować pod cięższe produkty, w tym także do butelek z winem. Dzięki zaawansowanym technikom druku jesteśmy w stanie ozdobić ją dowolnym wzorem lub napisem. Personalizowane opakowanie o przemyślanym i estetycznym projekcie na pewno zwróci uwagę Twoich potencjalnych klientów. Odezwij się do nas telefonicznie, poprzez wiadomość e-mail lub wypełnij formularz na naszej stronie internetowej, a z przyjemnością wykonamy dla Ciebie idealne papierowe torebki 22x10x30 cm!

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]