Szare torebki papierowe

Chcąc trafić do jak największej ilości osób z reklamą i zapaść w ich pamięć na długo musisz wymyślić naprawdę dobry sposób na promocję. Z pomocą przychodzi firma DomaPak, która produkuje szare torebki papierowe, które służyć mogą do przechowywania i przenoszenia wielu różnych przedmiotów, ubrań czy kosmetyków. Przydadzą się więc nie tylko raz, ale będą najprawdopodobniej wykorzystywane wielokrotnie, a obdarowane nimi osoby chętnie pokażą logo Twojej firmy światu podczas codziennego ich wykorzystywania. Jest to więc bardzo skuteczny sposób na trafienie do wielu osób, a wśród nich także Twoich potencjalnych klientów.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE PRODUKTU :

  • papier szary Kraft gładki 80-120 g
  • uchwyt papierowy skręcany, lub płaski wklejony i wzmocniony wewnątrz
  • idealne jako torby zakupowe na buty, odzież, kosmetyki
  • nadruki reklamowe metodą sitodruk i fleksograficzną
  • nadruki już od 150 szt.
  • możliwość nadruku do 100% powierzchni torby od minimum 10 000 sztuk

Torby papierowe szare z uchwytem skręcanym

Jako producent opakowań papierowych proponujemy wspomniane torebki szare w wielu wariantach. Różnią się one od siebie m.in. uchwytem. Może być on sznurowany i skręcany. Wyróżnia go estetyczny wygląd – jest cienki, elegancki i wklejany do wewnątrz. Tego typu torby papierowe szare sprawdzają się najlepiej przy przenoszeniu przedmiotów o niewielkiej wadze. Dodatkowym udogodnieniem stosowanym w nich przez producentów jest usztywnione dno. Klientów zainteresowanych interesującymi wizualnie opakowaniami z ekologicznego, podlegającego zupełnemu recyklingowi szarego papieru, zachęcamy do składania na nie zamówień w naszej firmie!

Torby szare z uchwytem skręcanym

Torby papierowe szare z uchwytem skręcanym – Cennik

KodRozmiarPapierPakowanie w kartonieCena netto/szt.
Torba papierowa szara TSU.0618x8x21 cmKraft 80 g400 szt.0,48 zł
Torba papierowa szara TSU.0722x10x30 cmKraft 80 gbrak na stanie0,49 zł
Torba papierowa szara TSU.0824x11x32 cmKraft 80 g250 szt.0,59 zł
Torba papierowa szara TSU.0933x16x38 cmKraft 90 g200 szt.0,76 zł
Torba papierowa szara TSU.1032x12x41 cmKraft 90 g200 szt.0,74 zł
Torba papierowa szara TSU.1254x14x44 cmKraft 90 g200 szt.1,27 zł

Torby papierowe szare z uchwytem płaskim

Najprostszym i jednocześnie bardzo funkcjonalnym uchwytem, jaki może mieć torba papierowa szara, której jesteśmy producentem, jest płaski pasek wklejany od zewnątrz. Warto zwrócić uwagę na ich sporą szerokość – dzięki temu wygodnie leżą w dłoni. Po usztywnieniu dna taka torebka sprawdzi się nawet przy transportowaniu dość ciężkich materiałów. Charakterystyczny element oferowanego opakowania jest ponadto elegancki i wykonany z papieru kraft nadającego się do ponownego przetworzenia.

Torby szare z uchwytem płaskim

Torby papierowe szare z uchwytem płaskim – Cennik

KodRozmiarPapierPakowanie w kartonieCena netto/szt.
Torba papierowa szara TSU.0132x14x42 cmKraft 70 g250 szt.0,72 zł
Torba papierowa szara TSU.0225x15x41 cmKraft 70 gbrak na stanie0,45 zł
Torba papierowa szara TSU.0326x14x30 cmKraft 70 g250 szt.0,49 zł
Torba papierowa szara TSU.0422x10x30 cmKraft 70 gbrak na stanie0,36 zł
Torba papierowa szara TSU.1422x11x25 cmKraft 70 g250 szt.0,42 zł
Torba papierowa szara TSU.1518x9x23 cmKraft 70 g250 szt.0,38 zł

Szare torebki dobre na wszystko

Użycie toreb papierowych jako nośnika logo czy innego nadruku jest znakomitym rozwiązaniem. Firma DomaPak będąca ich producentem zadba o to, by zostało ono wykonane perfekcyjnie. Metoda sitodruku i fleksograficzna, które są przez nią wykorzystywane pozwalają na uzyskanie znakomitej jakości nadruku. Niezależnie od tego, czy użyjecie szarych czy białych torebek, otrzymacie bardzo dobry produkt. Wybierać można także spośród różnych uchwytów: płaskich – wzmacnianych od wewnątrz i skręcanych. Oba sprawdzą się znakomicie. Wszystko zależy jedynie od Twoich preferencji. Druk można nanieść nie tylko na środku opakowania, ale także pokryć nim całą torbę. Takie zabiegi wykonywane są przy zamówieniach powyżej 10 000 sztuk, ale są bardzo efektowne.

DomaPak jest specjalistą w dziedzinie reklamy drukowanej na opakowaniach, więc warto mu zaufać. Służymy pomocą w kwestii przygotowania dobrej grafiki i odpowiedniego umiejscowienia jej na torbie. Dzięki temu proponowane produkty stają się funkcjonalnym materiałem promocyjnym. Z takich rozwiązań korzystają zarówno torebki papierowe małe, jak i średnie czy duże firmy zajmujące się sprzedażą przedmiotów, które z powodzeniem pomieszczą dostępne w naszej ofercie torebki z szarego papieru. Jego wysoka gramatura pozwala uzyskać pożądaną trwałość, przez co są to opakowania wielokrotnego użytku. Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń – nawet w przypadku zamówienia sporej liczby wyrobów. Jako producent toreb papierowych gwarantujemy też ich przystępne ceny.

Użyty do produkcji materiał nadaje się do recyklingu. To istotne zarówno w kontekście dbania o środowisko, jak i budowania pozytywnego wizerunku marki. Klienci coraz chętniej wybierają ekologiczne rozwiązania proponowane przez firmy, a te, które umożliwiają ich użycie, są dobrze oceniane przez konsumentów. Każda szara torba papierowa z naszej oferty spełnia wymagania w zakresie ponownego przetwarzania. To doskonała alternatywa dla odpowiedników z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia, w jaki sposób mamy wykonać spersonalizowane torby papierowe, których jesteśmy producentem.

Torby papierowe szare – Podobne wyszukiwania:

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]