Torby papierowe z nadrukiem – rodzaje ekologicznych toreb reklamowych

Trudno wyobrazić sobie życie bez dostępu do toreb, których używamy podczas zakupów, a i nierzadko do pakowania prezentów. Dużą użyteczność tych akcesoriów wykorzystują firmy, nanosząc na nie nadruki o charakterze reklamowym, np. z własnym logo. Jeszcze do niedawna na rynku królowały ich wersje z tworzyw sztucznych, ale obecnie obserwujemy odwrócenie trendu. Coraz większą popularnością cieszą się modele ekologiczne, powstające z surowców pochodzących z recyklingu. Chodzi oczywiście o torebki papierowe. Jeśli chcesz wykorzystać je do promocji własnej firmy, z artykułu dowiesz się, jakie są ich rodzaje – zapraszamy do lektury!

Torba papierowa

Z czego wykonywane są papierowe torby z reklamowymi nadrukami?

W ostatnich latach coraz większy nacisk kładzie się na to, aby korzystać z rzeczy, których produkcja w możliwie najmniejszym stopniu obciąża środowisko. Do tego idealnie, jeśli użyte w jej trakcie materiały można, chociaż w pewnym stopniu, przetworzyć i wykorzystać ponownie. Reklamowe torby papierowe doskonale wpisują się w ten trend – obecnie w zdecydowanej większości przypadków powstają z papieru typu kraft.

Jest to surowiec pochodzący z recyklingu, a więc odzyskany z innych produktów, dzięki czemu wykorzystywanie go ogranicza wycinkę lasów na świecie. Z powodzeniem można go barwić, a do tego jego powierzchnia świetnie nadaje się do nanoszenia nadruków reklamowych. Co ważne, cechuje się wysoką gramaturą, dzięki której torebka papierowa jest bardzo solidna – wytrzymałością na obciążenia dorównuje odpowiednikom z tworzyw sztucznych.

Dlaczego warto wykorzystywać papierowe torby do promowania firmy?

Jeśli chcesz efektywnie promować przedsiębiorstwo, powinieneś pomyśleć o włączeniu toreb papierowych do swojej strategii marketingowej. Przede wszystkim są one ekologiczne, a więc wręczając je klientom, dajesz jasno do zrozumienia, że los planety jest ważny dla firmy, co przekłada się na poprawę jej wizerunku.

Do innych ważnych zalet tych akcesoriów należy zaliczyć:

  • uniwersalność – świetnie sprawdzają się m.in. w sklepach, na targach branżowych czy w czasie różnych innych wydarzeń o charakterze promocyjnym,
  • dużą powierzchnię, na której można umieszczać w zasadzie dowolne nadruki reklamowe,
  • użyteczność – są powszechnie wykorzystywane na co dzień, dzięki czemu mają ogromny potencjał marketingowy.

Jakie są rodzaje toreb papierowych?

Co do zasady, produkowane obecnie torebki papierowe można podzielić na dwie podstawowe grupy – ekonomiczne oraz laminowane. Pierwsze z nich wykonuje się z papieru typu kraft bez dodatkowej obróbki. Mogą mieć powierzchnię lekko szorstką w dotyku lub wygładzoną, która zwiększa ich estetykę. Drugie z kolei przechodzą proces technologiczny związany z ich nabłyszczaniem. Prezentują się wyjątkowo elegancko i z tego powodu często uznawane są za produkty klasy premium – do promocji chętnie wykorzystują je marki uznawane za luksusowe.

Niewątpliwie ekonomiczna torba papierowa z nadrukiem reklamowym jest najbardziej ekologiczna i w produkcji właśnie takich akcesoriów specjalizuje się nasza firma Domapak. Występują w wielu rodzajach, gdyż zamawiający mogą w dużej mierze dopasowywać ich wygląd do własnych potrzeb. Opcje personalizacji dotyczą m.in.:

  • kolorystyki – modele naturalnie brązowe (często określane jako szare) lub barwione,
  • rodzaju uchwytu – płaski lub skręcany, który wytrzymuje większe obciążenia,
  • formy wykończenia powierzchni – szorstka bądź gładka,
  • kształtu i wielkości – np. modele do pakowania wina są wąskie, ale za to bardzo wysokie.

Zamawiaj reklamowe torby papierowe od producenta Domapak!

Jeśli szukasz taniego i jednocześnie skutecznego sposobu na wypromowanie firmy, najlepiej już dziś zainwestuj w te akcesoria. W tym celu zgłoś się do Domapak – od wielu lat zajmujemy się produkcją papierowych torebek. Są dostępne w różnych formach, dzięki czemu zamawiając je u nas, zyskujesz ogromne możliwości personalizacji. Nanosimy na nie wysokiej jakości nadruki reklamowe, korzystając z nowoczesnych technologii znakowania. Dzięki temu grafiki są estetyczne i bardzo trwałe. Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty!

Wystaw ocenę:
[Łącznie: 1 Średnia: 5]